Заключението на един Администратор

BG: Тук може да намерите всички новини около DeviL Mu Easy.
EN: Here you can find all news about DeviL Mu Easy.

Заключението на един Администратор

Мнениеот Sanya » Сря, 2 Авг 2017, 13:32

Не съм от типа хора, които могат да стоят безмълвни без да установят окончателна прогноза и оценка за състоянието, в което се намираме.

За жалост, за случващото се през 2017-та година, стигнах до заключението, че докато оставяте да бъдете водени от омразата и завистта на шепа хейтъри, то сами се закопавате.

Проблема, който наблюдавам не е технически, той се крие във вашето съзнание.

Имате едни от най-добрите Гейм Мастъри, които мога да ви предложа тази година.. Редовни са, всеотдайни са, помагат ви, правят ви евенти, правят лични компромиси за вашето щастие и ви траят. (да, за съжаление ви траят, но до кога?)

Имате и мен, макар да не знаете много за мен и за деянията ми в сървъра, които са били винаги с добър и положителен характер. Най-силна моя страна - именно организирането на грандиозни събития, с които да се пише нова история. Малка част от моите умения са като главен дизайнер на картинки, стриймър и видео едитор на голяма част от най-мащабните събития, които са правени някога тук.

Най-голямата ми цел да се завърна, след 5 годишно отсъствие, беше да ви покажа и да изживеем отново поне малка част от тръпката на DevilMu през 2009-2013 година, период воден от най-добрия администратор за всички времена - Ice.

И все пак докато не се научите да цените екипа, то няма как да стане.. Един човек надгражда себе си, когато се чувства обичан и ценен - той гледа, старае се, добавя нови идеи, реализира ги и се радва на успеха.

Тъжната истина обаче е, че нашата националност знае само да се самозатрива.
Да търси интриги, да се заяжда, да лъже, да мами, да прецаква усилията на други и да се тупа по гърдите, когато някоя малка овцичка го последва. С такова държание не се прави игра, не се нахъсва колектив!
С такова поведение от играчите не може да има удоволствие от работата!
Разликата между 2009-2013 е, че играчите уважаваха колектива, а той им отвръщаше с безусловен съпорт и много интересни събития, сътворени по собствена инициатива, алтернативи на Revolution-и като Armageddon и Devastation, за които дори не сте чували, които имахте шанс да видите и през 2017, но го пропиляхте.

В заключение ще ви пожелая да си намерите така желания човек, който да ви гука, сменя памперса и за награда да му се изхрачвате в лицето. Това обаче няма да съм аз.

LET THE HATERS GONNA HATE! :hi:
Аватар
Sanya
Honorary Member
Honorary Member

Име: Sanya
Име в играта: -

Re: Заключението на един Администратор

Мнениеот marto03 » Сря, 2 Авг 2017, 13:33

Много правилно казано :!: Поздравления :!:
marto03
Member
Member

Име: Драгомир
Име в играта: feelsGo0d
Guild: Vengador
Най-добър приятел в сървъра: Ами аз като цяло не разделям приятелите от добри, най-добри, лоши.Гледам да се отнасям с всеки както той с мен.Ако са добри с мен и аз отвръщам с добро, ако ли не то тогава гледам да съм настрани от такива хора :)

Мнениеот Neznam » Чет, 3 Авг 2017, 00:47

Мога да ви кажа ,че сървара "умира" точно заради гейм мастърите ,а ако това е най-доброто предложение за гм на 2017 година това е много лошо за вас
Neznam
Member
Member

Име: Neznam
Име в играта: Neznam
Guild: Neznam
Най-добър приятел в сървъра: Neznam

Мнениеот dimoiliev13 » Чет, 3 Авг 2017, 12:29

Neznam написа:Мога да ви кажа ,че сървара "умира" точно заради гейм мастърите ,а ако това е най-доброто предложение за гм на 2017 година това е много лошо за вас

И аз си мислех така ама няма други брат
Последна промяна dimoiliev13 на Сря, 13 Сеп 2017, 14:37, променена общо 1 път
dimoiliev13
Member
Member

Име: Dimo
Име в играта: VinkelO
Guild: Vallhala

Мнениеот acme » Пет, 1 Сеп 2017, 11:35

Саня да не напуска ? :D
acme