Оплакване GameMaster "Scofield"

BG: Тук ще намерите всички теми, който не са били в правилните раздели, повтарят с някоя друга тема или просто автора не е прочел правилата.
EN: In this section you will find all the topics which weren't placed in the correct sections,and are repeated with another topic or simply the author hasn't read the rules.
Locked
Kupuru
Member
Member
Име: Georgi
Име в играта: SieraLeone

Оплакване GameMaster "Scofield"

Post by Kupuru » 31 Jul 2017, 16:38

Започнах сервера сутринта всичко нормално рескам си играя си прая си кефа докато тоя малоумник незапочна да ми пречи на развиването защо не знам Movevam се аз в Davias 3 да си отида на спота да бия в същото време има ПК евент аз съобразително заобикалям всички да не преча и господина Scofield ме преследва и убива над 10 пъти ..... и накрая ми се качва на нервната система и ме банва

Съвет ако искате сървъра ви да се развива не си взимайте тъпи пубери за GameMaster- и беше ми приятно през всичките 5 часа игра в вашия сървър останалата част от екипа с която се сблъсках нямах никакви проблеми всички бяха вежливи учтиви и отговаряха на въпроси и питания когато те правеха евенти и аз минавах покрай евента без да преча никой не пречеше и на мене докато не се сблъсках с олигофрен гаме-"мастер" чао

Sanya
Honorary Member
Honorary Member
Име: Sanya
Discord: Sanya#4843

Re: Оплакване GameMaster "Scofield"

Post by Sanya » 31 Jul 2017, 23:42

Здравей! Това не трябва да те отказва. Попринцип, когато се води PK Event се назначават Guards, които да пазят на входа и да не допускат лица, които не са макс статс. Избягвай да минаваш от там, когато се водят такъв вид евенти, защото по този начин се създава пречене и неудобство по време на провеждането му.
Image

Scofield
Member
Member
Име: Йордан.
Име в играта: Scofield
Guild: DevilMu

Post by Scofield » 31 Jul 2017, 23:59

Здравей, не съм искал да те ядосам или каквото и да било опитах да ти обясня че има Евент и пречиш когато минаваш през тях, но ти не се спря опитах няколко пъти след това започнаха да те килват така наречените Guards, който съм ги сложил да пазят, но лошо тръгна към мен със тези всичките обиди а можеше съвсем спокойно да ми кажеш и да се разберем, и аз съм човек като теб.И ще те помоля друг път когато минаваш от там просто ми кажи отивам да дигам примерно или отивам до магазинчето и никой няма да те докосне но не да идваш през 1 минута и да пречиш на провеждането ми на Евента и след като те килват Guards, най нагло да започнеш да ме обиждаш и тях също.

Kupuru
Member
Member

Post by Kupuru » 01 Aug 2017, 07:33

А толкова ли е сложно да преместите евентите в девиас 2 или спота с йетита там и всички да са доволни и никой на никой да не пречи ? Тогава няма да има причина хората да се мовеват в девиас три и като видите някой там ще е ясно че е дошъл да пречи и няма да стават такива недоразумения и аз няма да те псувам след като са ме изнервили на работа и съм се опитвал да релаксна в играта и ти си ме изнервил и там иначе преди да те напсувам ти написах отивам да вдигам ама явно не си го прочел ...

И тва цялото нещо е малко малоумно щото излиза от сорта дай часта от сервера която не може да играе на евента да спре да играе докат евента свърши един вид така излиза

Към Sanya не си ти човека който да ми каже кое да ме спира или не тва си е моя преценка

Преди години държал съм сервери на тая малоумна игра за убиване на времето имал съм абсолютно същите проблеми като вас така ,че ми е ясно за какво сте ги въвели всичките тия работи с гуардовете и нещата умно е но не е доиспипано решете си проблема написал съм как в първия абзац на съобщението

ПС 5 дена бан за тва че съм се опитвал да си развивам героя и гм ми е попречило е достатъчна причина да ме откаже .

Sanya
Honorary Member
Honorary Member

Post by Sanya » 01 Aug 2017, 09:16

Kupuru wrote:А толкова ли е сложно да преместите евентите в девиас 2 или спота с йетита там и всички да са доволни и никой на никой да не пречи ? .
По същия начин ще задам въпроса: A толкова ли е сложно като видиш PK Event да се преместиш да дигаш в друга карта?
Нима Yeti са единствения спот? Или времетраенето на евента продължава с вечност?
Kupuru wrote:И тва цялото нещо е малко малоумно щото излиза от сорта дай часта от сервера която не може да играе на евента да спре да играе докат евента свърши един вид така излиза
99,9% от играчите идват с неразвити герои, за да пречат на събитието и да провокират нашите ГМ-та.
Стандартно прието от 2009-та насам е, че PK Event-а може да се провежда и в двата мапа, така че няма как заради една случка това да се промени. Не виждам абсолютно никакъв проблем да направиш 1-2 реса в друга карта или да удариш едно лично съобщение на ГМ-то, за да те пусне. Едва ли щеше да си в тази ситуация, ако не действаше толкова импулсивно.
Към Sanya не си ти човека който да ми каже кое да ме спира или не тва си е моя преценка
Твое решение =]
Image

Kupuru
Member
Member

Post by Kupuru » 01 Aug 2017, 11:48

Sanya wrote:
Kupuru wrote:А толкова ли е сложно да преместите евентите в девиас 2 или спота с йетита там и всички да са доволни и никой на никой да не пречи ? .
По същия начин ще задам въпроса: A толкова ли е сложно като видиш PK Event да се преместиш да дигаш в друга карта?
Нима Yeti са единствения спот? Или времетраенето на евента продължава с вечност?
Kupuru wrote:И тва цялото нещо е малко малоумно щото излиза от сорта дай часта от сервера която не може да играе на евента да спре да играе докат евента свърши един вид така излиза
99,9% от играчите идват с неразвити герои, за да пречат на събитието и да провокират нашите ГМ-та.
Стандартно прието от 2009-та насам е, че PK Event-а може да се провежда и в двата мапа, така че няма как заради една случка това да се промени. Не виждам абсолютно никакъв проблем да направиш 1-2 реса в друга карта или да удариш едно лично съобщение на ГМ-то, за да те пусне. Едва ли щеше да си в тази ситуация, ако не действаше толкова импулсивно.
Твое решение =]
Да бях казал на гм то отишам да дигам
и да сложно е да вдигаш на друга карта без статс

на коя карта да вдигам 50 лвл ? лоренциа на паяците ли или да отида в арена ? с 500 energy SM ?

И ПАК КАЗВАМ НЕ САМ МУ ПРЕЧИЛ НА ШИБАНИЯ ЕВЕНТ ЗАОБИКАЛЯХ ИГРАЧИТЕ ПОНЕ с 5 ГЕРОЯ РАСТОЯНИЕ !!!
И НЕ МИ СЕ ПРАВЕТЕ НА МАЛОУМНИ ОЛИГОФРЕНИ ДВИЖЕТЕ СИ СЕРВЕРА ПРАВЕТЕ СИ ЕВЕНТИТЕ ПРЕЧЕТЕ НА НОВИТЕ ВИ ИГРАЧИ ДА СЕ РАЗВИВАТ И ТАКА ИМА 1000 СЕРВЕРА ПОКРАЙ ВАШИЯ КЪДЕТО МОГА ДА СИ УБИВАМ ВРЕМЕТО БЕЗ ДА СЕ ЗАНИМАВАМ С МАЛОУМНИЦИ

Единствено се радвам ,че не Donate-нах 100те долара които мислех да Donate-на 15 минути преди случката виждам ,че не само въпросното лице е малоумно а и други от екипа

Sanya
Honorary Member
Honorary Member

Post by Sanya » 01 Aug 2017, 15:57

Kupuru wrote:и да сложно е да вдигаш на друга карта без статс на коя карта да вдигам 50 лвл ? лоренциа на паяците ли или да отида в арена ? с 500 energy SM ?
Баннатия ти герой е SM 29 реса.
Image
Congratulations! :hi:
Lock!
Image

Locked