GM Rookies кандидатури

BG: Тук ще намерите всички теми, който не са били в правилните раздели, повтарят с някоя друга тема или просто автора не е прочел правилата.
EN: In this section you will find all the topics which weren't placed in the correct sections,and are repeated with another topic or simply the author hasn't read the rules.
Locked
Sanya
Honorary Member
Honorary Member
Име: Sanya
Discord: Sanya#4843

GM Rookies кандидатури

Post by Sanya » 11 Sep 2017, 00:40

Сървъра се нуждае от нови и свежи лица, които имат желанието, времето и отдадеността да подпомогнат и допринесат за поддържането на DevilMu такъв какъвто искаме да бъде и виждаме.

Кандидатурите си може да изпращате на мен на лично съобщение във форума (с цел да не се копират кандидатури, държейки всяка една такава да бъде оригиална) като отговорите на няколко въпроса:

1. Трите имена?
2. Името на героя, с който играете най-редовно в играта?
3. Скайп за връзка?
3. Присъствали ли сте в бан листа? Ако да, колко често и защо?
4. Фигурирате ли в Black List?
5. Колко време ще можете да отделяте за DevilMu?
6. Можете ли да работите в екип?
7. Можете ли да работите свободно с форума?
8. Защо да изберем точно вас/ с какво бихте били по-различни от останалите?
9. Логическа задача против колорадски бръмбари:
Ням човек се опитва да си купи четка за зъби. Като имитира движенията на човек, който си мие зъбите, той успешно се изразява пред продавачката и покупката е осъществена.
Сега, ако там застане сляп човек, който иска да си купи чифт слънчеви очила, как трябва да обясни той?

Избрани GM Rookies:
1. Starfall
Image

stoicho
Member
Member
Име: Daniel
Име в играта: stoicho

Re: GM Rookies кандидатури

Post by stoicho » 11 Sep 2017, 08:42

1. Трите имена? Даниел Иванов Станиславов
2. Името на героя, с който играете най-редовно в играта? Стои4о
3. Скайп за връзка?
3. Присъствали ли сте в бан листа? Ако да, колко често и защо? само 1 за6тото убиждах
4. Фигурирате ли в Black List?не разбирам този въпрос
5. Колко време ще можете да отделяте за DevilMu? ами мога да влизам секи ден
6. Можете ли да работите в екип?да
7. Можете ли да работите свободно с форума?да
8. Защо да изберем точно вас/ с какво бихте били по-различни от останалите?много искам да сам гм мога да влизам когато ми кажете да спазвам вси4ки правила и няма да споря с вас
9. Логическа задача против колорадски бръмбари:и това не разбирам
Ням човек се опитва да си купи четка за зъби. Като имитира движенията на човек, който си мие зъбите, той успешно се изразява пред продавачката и покупката е осъществена.
Сега, ако там застане сляп човек, който иска да си купи чифт слънчеви очила, как трябва да обясни той?извинете може ли да ми помогнете турса си слун4еви о4ила

bodev
Member
Member
Име: Bodev
Име в играта: TORMENTOR
Guild: Titans
Най-добър приятел в сървъра: All Titans

Post by bodev » 11 Sep 2017, 09:46

1. Трите имена? - Мустафа Мусов Бодев
2. Името на героя, с който играете най-редовно в играта? - TORMENTOR
3. Скайп за връзка? - glaros90
3. Присъствали ли сте в бан листа? Ако да, колко често и защо? - ДА !!! ЗАЩОТО КАКТО ПРЕДИ ТАКА И СЕГА НЯКОЙ ГМ / АДМИНИ ИЗБИВАТ КОМПЛЕКС.
4. Фигурирате ли в Black List? - НЕ
5. Колко време ще можете да отделяте за DevilMu? - ДОСТАТАЧНО.
6. Можете ли да работите в екип? - ТУК ВСЕКИ БИ ОТГОВОРИЛ ДА !!!
7. Можете ли да работите свободно с форума? - ПРЕДПОЛАГАМ ЧЕ МОГА.
8. Защо да изберем точно вас/ с какво бихте били по-различни от останалите? - С НИЩО НЕ СЪМ ПО РАЗЛИЧЕН ОТ ОСТАНАЛИТЕ !!!
Сега, ако там застане сляп човек, който иска да си купи чифт слънчеви очила, как трябва да обясни той? - МИСЛЯ ЧЕ ЩОМ Е СЛЯП НЕ МУ ТРЯБВАТ ОЧИЛА !!!

Gosho
Member
Member
Име: Georgi
Име в играта: CHERVEN,Rogue
Guild: Valhalla
Най-добър приятел в сървъра: Awway,TRION

Post by Gosho » 12 Sep 2017, 18:00

1. Трите имена?-Георги Петров Генов
2. Името на героя, с който играете най-редовно в играта?-CHERVEN
3. Скайп за връзка?-go6kogenov
3. Присъствали ли сте в бан листа? Ако да, колко често и защо?-2 пъти-единия път обиждах,другия не бях подготвен за проверка
4. Фигурирате ли в Black List?-Не
5. Колко време ще можете да отделяте за DevilMu?-мисля че достатъчно
6. Можете ли да работите в екип?-Да
7. Можете ли да работите свободно с форума?-Не
8. Защо да изберем точно вас/ с какво бихте били по-различни от останалите?-С нищо не съм по различен,просто искам да помогна за подобравянето на сървара
Сега, ако там застане сляп човек, който иска да си купи чифт слънчеви очила, как трябва да обясни той?-Просто ще попита(не е изяснено дали е ням :Д)

Locked