DevilMu търси нов Game Master

BG: Тук ще намерите всички теми, който не са били в правилните раздели, повтарят с някоя друга тема или просто автора не е прочел правилата.
EN: In this section you will find all the topics which weren't placed in the correct sections,and are repeated with another topic or simply the author hasn't read the rules.

Re: DevilMu търси нов Game Master

Мнениеот Hill » Чет, 3 Май 2018, 22:40

Този от предходния пост не беше ли постнат, като явен пример за гейм мастър? :D
Да питам, аз мога ли да бъда господ на рокитата? Ако да, мога да си дам личните данни! Само не ме питайте колко деца имам, че ще ме хейтнат кандидатите за тази позиция. :)

ПС: Сега гризнах банчето от форума. :cry:
Аватар
Hill
Regular Member
Regular Member

Име: Цветан
Име в играта: SoulBlade & Hill

Мнениеот PASTET » Нед, 6 Май 2018, 11:27

Hill написа:Този от предходния пост не беше ли постнат, като явен пример за гейм мастър? :D
Да питам, аз мога ли да бъда господ на рокитата? Ако да, мога да си дам личните данни! Само не ме питайте колко деца имам, че ще ме хейтнат кандидатите за тази позиция. :)

ПС: Сега гризнах банчето от форума. :cry:

Ей не бях влизал в тоя форум от сума ти време и кво да видя, Виската отново подал кандидатура и ти Цецко ми опраи деня с тоя коментар. :lol: :lol: Айде всичко хубаво, ще гризем и 2мцата банчето сега :D
Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи му за плановете си.
PASTET
Hall of Famer
Hall of Famer

Име: Димитър
Име в играта: PASTET, fanioX
Guild: Loyal, DeviLMu
Най-добър приятел в сървъра: WeeDy, SourDeezal, Nev3rMore, Who-U, WraTh, Mainaa, WaRSouL, BACKforIT, Thuglife, bLackou7 and some more.

Мнениеот -diE- » Пон, 21 Май 2018, 13:59

1. Трите имена? - Георги Славов Крумов
2. Името на героя, с който играете най-редовно в играта? - beZIm3
3. Скайп за връзка? - beZIm3_devilmu_administrator_bog_igrach_pichkisbogom
4. Присъствали ли сте в бан листа? Ако да, защо? - Ами... Честно казано - да. Приъствал съм, но само веднъж с причина, а тя беше, че сам си сложих бана. Защото съм съвестен геймастър и като напсувах себе си се блокирах.
5. Колко време ще можете да отделяте за DevilMu? - Петнадесетина, двадесет минути. Докато си пия кафето.
6. Можете ли да работите в екип? - Честно да Ви кажа - не. Много трудно се работи с мен.
7. Можете ли да работите свободно с форума? - Човек, не ги разбирам много аз тия работи. Мога да пиша, ако това имате предвид.
8. Как бихте ни мотивирали, че сте правилният човек? - Няма майтап, вашия съм. ;)
9. Имате ли допълнителни умения като Image Editing например? /счита се като бонус/ - Да. Пейнтът ми е на доста високо ниво, също така мога да рисувам и ще ги сканирам ако се налага.
10. Логическа задача против колорадски бръмбари:
Кое е по-тежко 1 кг памук или 1 кг желязо? - nz, brat... ti si znae6.

:newuser: :2045: :heart:

:bgflag: BALGARQ NA 3 MORETA OLEOLE :bgflag:
Аватар
-diE-
Hall of Famer
Hall of Famer

Име: Георги
Guild: OUTLAW

Мнениеот bLacKou7 » Сря, 6 Юни 2018, 10:12

-diE- написа:1. Трите имена? - Георги Славов Крумов
2. Името на героя, с който играете най-редовно в играта? - beZIm3
3. Скайп за връзка? - beZIm3_devilmu_administrator_bog_igrach_pichkisbogom
4. Присъствали ли сте в бан листа? Ако да, защо? - Ами... Честно казано - да. Приъствал съм, но само веднъж с причина, а тя беше, че сам си сложих бана. Защото съм съвестен геймастър и като напсувах себе си се блокирах.
5. Колко време ще можете да отделяте за DevilMu? - Петнадесетина, двадесет минути. Докато си пия кафето.
6. Можете ли да работите в екип? - Честно да Ви кажа - не. Много трудно се работи с мен.
7. Можете ли да работите свободно с форума? - Човек, не ги разбирам много аз тия работи. Мога да пиша, ако това имате предвид.
8. Как бихте ни мотивирали, че сте правилният човек? - Няма майтап, вашия съм. ;)
9. Имате ли допълнителни умения като Image Editing например? /счита се като бонус/ - Да. Пейнтът ми е на доста високо ниво, също така мога да рисувам и ще ги сканирам ако се налага.
10. Логическа задача против колорадски бръмбари:
Кое е по-тежко 1 кг памук или 1 кг желязо? - nz, brat... ti si znae6.

:newuser: :2045: :heart:

:bgflag: BALGARQ NA 3 MORETA OLEOLE :bgflag:

Ти какво си ми сладурче...
Изображение
Аватар
bLacKou7
Member
Member

Име: exGM in MOLTEN s6 ep1
Име в играта: bLacKou7 , Sadmaker
Guild: One, Sunshine, Paradise,
Най-добър приятел в сървъра: Everyone knows my name, less of them know who truely I am.

Предишна

Назад към Кошче / Recycle Bin