Стари играчи

BG: Тук ще намерите всички теми, който не са били в правилните раздели, повтарят с някоя друга тема или просто автора не е прочел правилата.
EN: In this section you will find all the topics which weren't placed in the correct sections,and are repeated with another topic or simply the author hasn't read the rules.

Стари играчи

Мнениеот djpanda23 » Съб, 5 Яну 2019, 02:10

Има ли стари играчи има ли смисъл да се връщам от 3-4 години не съм играл му и нещо ми се доигра djpanda ако си ме спомянте значи наистина сте стари играчи :)
djpanda23
Member
Member

Име: Alex
Име в играта: djpanda
Най-добър приятел в сървъра: xsaxasxsa

Re: Стари играчи

Мнениеот djpanda23 » Съб, 5 Яну 2019, 02:23

Само че за жалост не ми тръгва му-то иначе бих искал да поиграя ама явно не трябва :D цъкам на лаунчера connect и нищо абсолютно нищо не показва... :D надявам се някой да помогне... Ако админа Break е Ванката да ми пише надявам се че ме помни да решим проблема че верно много ми се доигра му братлета :D
djpanda23
Member
Member

Име: Alex
Име в играта: djpanda
Най-добър приятел в сървъра: xsaxasxsa

Мнениеот Katleya » Съб, 5 Яну 2019, 10:57

djpanda23 написа:Само че за жалост не ми тръгва му-то иначе бих искал да поиграя ама явно не трябва :D цъкам на лаунчера connect и нищо абсолютно нищо не показва... :D надявам се някой да помогне... Ако админа Break е Ванката да ми пише надявам се че ме помни да решим проблема че верно много ми се доигра му братлета :D

Свържи се в скайп с мен да видим какъв е проблема :)
Изображение
Аватар
Katleya
Regular Member
Regular Member

Име в играта: Fated

Мнениеот Break » Съб, 5 Яну 2019, 16:03

Саше има доста наши общи познати в играта.
Проблема с клиента, ще го оправиме.

:good:
Аватар
Break
Admin
Admin

Име: Иван Иванов

Назад към Кошче / Recycle Bin