Лична страница на Cvetanow

BG: Лични страници на играчите от DeviL Mu Easy.
EN: Personal pages of players in DeviL Mu Easy.

Лична страница на Cvetanow

Мнениеот Cvetanow » Сря, 7 Юни 2017, 22:16

Нека започнем с това как разбрах за играта Mu online.За нея разбрах от 1 много добър приятел Kirrilow. Той ми я показа и както се очаква в началото неми хареса много,но след като се позамислих и реших да и дам шанс.След време той ми показа сървъра DevilMu Easy и така започна моето приключение в този сървър.Тук се запознах с много приятни хора в продължение на няколко години играехме заедно с тях,но след време всеки започна да работи не ни стигаше времето и спряхме,но сега през 2017 година аз реших пак да започна да играя,защото мисля,че тази игра е 1 от първите игри който сам играл някога.

Нека започнем сега с това как започна моето приключение в DevilMu Easy.За първи път когато влязох и започнах да играя нито знаех какво е reset нито какво са FO items и за мен всичко което светеше беше много силно.Но в последствие ме понаучиха някой хора започнах да играя VIPs, но на 1-ят ми VIP дори не знаех ,че трябва да си купя Health potions и да ги използвам,но след тази моя грешка си взех урок и започнах да схващам нещата.По късно влязох в Guilda ЗоНа51 момчетата там бяха много разбрани и ми помагаха изключително много.Намерих нови приятели .След време момчетата ми обясниха как се прави Guild war естествено аз поисках веднага да се пробвам и както се очаква загубих,но в последствие ставах все по-добър и по-добър и накрая стигнах някакво ниво на което аз самият се виждах като позадобрял играч,но и до ден днешен не съм станал по-добър.

.Най-добри приятели в играта:Scandalous,Infiniti,GentleMaN,ImpoBeast,Motion. Guild:Vengador
Аватар
Cvetanow
Member
Member

Име: Cvetan
Име в играта: Cvetanow
Guild: Vengador
Най-добър приятел в сървъра: Scandalous,Infiniti

Re: Лична страница на Cvetanow

Мнениеот Cvetanow » Пет, 1 Сеп 2017, 22:14

s
Аватар