Лична страница на nopHo

BG: Лични страници на играчите от DeviL Mu Easy.
EN: Personal pages of players in DeviL Mu Easy.

Лична страница на nopHo

Мнениеот nopHo » Пон, 7 Окт 2013, 20:11

Глава 1

Всичко започна през 2008 година когато 1 авер ме зариби , както всеки друг е бил така замотан в началото и аз съм бил така започнах под ник Beglec дойде ми спонтанно не го мислих много , просто моя приятел всеки път ми се хвалеше че е избягал от ВИП (тогава си мислех , че само силните бягат от випове :д ) . Така се почна от 2008 помня единствено PuffPaff . Ако не се лъжа тогава или 1 година след това тамън се беше отказал Skaarji

Глава 2

2009 Почнах пак със беглец тогава се запознах със WalleR този човек беше намерил някакъв телефон на улицата на сметка и го бил скъсал от СМС-си за МУ незнаех за това обаче след това като влезнах в гилда му той ми го разкри :Д станах доста близък със него по едно време го бяха ограбили и той ми даде да влизам в акаунта му аз му дадох итеми "Д по късно той се отказа и ми завеща ника така да се каже :Д .

Глава 3

2011 След доста игра в фън сървъри под името WalleR 1 пич размени акаунт със герой бк FucK почнах да играя дадох го на 1 приятел и накрая го загуби на вип ацц :Д през 2012 година почнах да играя със ник Cekc4o0o играх , играх спечелих доста приятели (имаше такива дето се познавахме от доста отдавна ) . След това много ама много ми се доигра със СМ реших да си продам БК-то за СМ купих СМ на име Vojda но никой не искаше вип със мене за това го продадох за БК (LoneLy)

Глава 4

Бъгера ..
Започнах със този ник да играя и играех и не спирах да играя випове незнам със какъв лък ги биех доста лесно се едно героя беше бъгнат :Д
започнаха да ми казват бъгер и какви ли други не , докато 1 ден не се появи 1 авер , който ме запозна със Деко - JESUS (Който го познава не е съжалявал 1 невероятен човек спрямо випове , отношение , държание , и респект към другите ) . След 1 ден лаф със Деко той ми предложи да ми даде акаунт в който да не ме знаят и аз се съгласих попита ме Revenge ili SomaMou аз му казвам Сома .. и така този човек дълго ми помагаше със итеми но ако трябва да разказвам всичко ще си пусна брада ..

Глава 5

Това е 2013 Година .. Блокнаха ми акаунта след което се запознах със Мирослав (Solaris) , колкото и да упреквате този човек той е направил достатъчно за този сървър , задобриха ми се отношенията със -diE-(Гогата). Срещнах приятели като Xedox (Много свестен човек Данка :*) с Ралинчо се оби4аме отдавна {} .

И така искам да изброя (мойте партиики :) )

JESUS , ACAB , OTBPAT , -diE- , Xedox , SkilleR , Naah <3 , briZ , Forbidd , AveraGe.

А също и хора който никога няма да забравя като :
Suckit , Zero , Molly , W0rS3_b3t , Punish , Paroxysm , Voltaxx , Age

Смятам че историята ми е по важна от снимките в игра , но имам и доста хубави спомени , проблема е че не ги пазя :( . Някой ден ако ги намеря ще кача и снимки .
nopHo
Member
Member

Име: Georgi
Име в играта: nopHo
Guild: ACAB
Най-добър приятел в сървъра: ACAB , Forbidd , diE- , AveraGe , Excited

Re: Лична страница на nopHo

Мнениеот -diE- » Пон, 7 Окт 2013, 21:01

Добра страничка братле! :)) Сложи сега и снимчици и ще е бомба. :P
Аватар
-diE-
Hall of Famer
Hall of Famer

Име: Георги
Guild: OUTLAW

Мнениеот Xedox92 » Пон, 7 Окт 2013, 21:13

Еее.... братле много добра статия...
Респект към тебе братленце,ти си един невероятен човек :*
Xedox92
Regular Member
Regular Member

Име: Йордан
Име в играта: Xedox
Guild: JustPlay
Най-добър приятел в сървъра: SkilleR
RAGE
Kirrilow
Hen0begiM
SweeTDreaM
SourDeezal
Forbidd

Мнениеот nopHo » Вто, 8 Окт 2013, 18:58

Ти също братле имам едни от най добрите спомени със теб заедно и със куп други колоритни играчи :) diE- (гога) <3
nopHo
Member
Member

Име: Georgi
Име в играта: nopHo
Guild: ACAB
Най-добър приятел в сървъра: ACAB , Forbidd , diE- , AveraGe , Excited

Мнениеот OTBPAT » Сря, 9 Окт 2013, 16:03

Браво много добра страничка.Отлична работа :good: :good: :ok: :bravo:

Изображение Изображение Изображение
"JustDoIt" a.k.a "OTBPAT"