Maxximal a.k.a Brain

BG: Лични страници на играчите от DeviL Mu Easy.
EN: Personal pages of players in DeviL Mu Easy.

Maxximal a.k.a Brain

Мнениеот Haltdef12 » Чет, 19 Фев 2015, 21:04

Здравейте казвам се Борис на 17 год. Преди около седем години започнах нещо което не предполагах че ще се превърне в толкова значимо занимание за мен.Бях видял от приятел един сървър на "МУ Online" с3 еп1 и ми се доигра. бях начинаещ в играта и незнаех изобщо какво правя купих си вингс и сет и отидох да качвам левели, станах 400 левела и реших да си почина. На другият ден влизам и видам че сървъра е спрян и тогава спрях да играя изобщо, но през 2008 докато се скитах из интер нет намерих едно сървърче Девил Му регнах се, дръпнах сървъра и влязох първото което забелязах е че сървъра е 0.99Б+ досега не бях играл тази версия но както и дае един приятел които играеше в сървъра ми показа как да рестарт героя и как да вдигам неговите стреингхт,Агилити,виталити и енерги и как да си купя рестарт от вебшопа пратих няколко СМС-а и си купих по 50р за всеки. Но един ден влязох и видях че сървъра е реснат,Направих си нов герой и вдигнах 128р БК, след което му купих ал итемс и започнах да играя Гуилд битки докато не разбрах че се провеждат ВИП дуелc отидох на арената приготвих се за битка ВИП сет и загубих саднах и нему дадох сета, след малко видам името на героя ми е в жълт цвят и ми няма сета. Изчаках да ми се ънбан героя купих нов и започнах да си играя само гуилд битки таka така до 2010 година се престраших да заложа един ВЕП и заиграхме победих го 10/4 и си казал ЛОЛ аз съм много добър :Д :Д :Д започнах да залагам сет нямах загуба и си казах защо да не започна да си поставям цели всеки рестарт да имам нова мисия :Д таka така до сезон 2014-2015 Вече бях доста популярен играч и се познавах с повечето играчи, Започнах да развивам БК станах макс облякох го и изиграх един вип спечелих го, но тогава дойде лято-то беше ми умръзнало да играя тази игра и си продадох акаунта на Вондутч. Но след лятото идва есен и разбирасе мен ми се при игра отново влязох видях че са ми изтрили Ника и си направих героят отново вдигах вдигах станах 20р и ми омръзна но тогава докато се скитах из Лоренция едно момче ме попита как да си пратя СМС отговорих му и той ме попита братле искаш ли да ти подаря акаунта си аз отговорих -Да искам каза ми ацц и пас и влязох изпратих един смс от 2.40 за да си сменя Ника, Брат ми Теодор а.к.а Мовебитч ми подари Вингс и шийлд направих си останалото, изиграх няколко випа влязох в Варпатх
и дойде момента да си поставя мисия за 2014-2015 тя е да печеля по 75% от всички евенти на коитo участвам и да стана Гаме Мастер в Девил Му така постигнах цялта си и дойде момента в които ми доскуча 10.2.2015 след като вече нямаше какво да правя реших да влизам 1 2 пъти в седмицата да се видя с приятели и да раздам по някой итем на новите играчи в сървъра. И в момента пиша това ако все пак някой ден реша да играя отново се надявам да ми осигурят втори шанс те си знаят кой са!!! "Извинявам се ако е имало правописни грешки просто е набързо направено" :Д Thanks on Khorne,MoveBitch,Nev3rMore,Punish, BoXXeR,WraTh,BiggBoss :D,Sasquatch, Bras a.k.a Kirrilow,Killing>>>>Puf-Paf<<<<... [Warpath] Maxximal https://www.youtube.com/watch?v=t0zokz_ ... e=youtu.be
Аватар
Haltdef12
Member
Member

Име: Boris Yordanov
Име в играта: Maxximal
Guild: Brothers<3
Най-добър приятел в сървъра: Puf-Paf|Brat ot druga maika
MoveBitch|Brat ot druga maika
Nev3rMore|Mn dobur fr#OPEL
VOLTER|Mnogo lud, lesen za obshtuvane
PADA SI PO KOWRI<3
XageC|FR!
OTBPAT|Uchenik no me nadmina :)
ACAB|Ralka brat na edna vulna sme!
Khorne|Mn mu dulja #DURWAR
WraTh|Warpath| Muzikata brat Muzikata!
Punish|Stranen advokat blagodarq ti za vsichko
Solaris|Jichkadjiq ot kude trugna kude si sega
BoXXeR|Niki brat /gmove Maxximal :D
-diE-|Mnogo FR :D
VM_MASTER| Magic Gladiator Winner of Survivor event !
Sasquatch|Dominirasht igrach skup fr
SourDeezal| Mite znam che neme haresvash
mnogo no az te cenq brat puk ti kvot
iskash misli za men!
New!| Macro,Husty,kliker i oshte mn drugi
Hack-cheta noob smotan <3

Re: Maxximal a.k.a Brain

Мнениеот Chain » Пет, 20 Фев 2015, 13:47

:good: {}
Аватар
Chain
Member
Member

Име в играта: WraTh a.k.a. Chain
Guild: Warpath / DeviLMu
Най-добър приятел в сървъра: [Warpath], Gladiat0r, Darwin, Khorne, Sasquatch, Kirrilow, Killing, Punish, Rush, Solaris, Golemiq, Cheetah, Defeat и още...

Мнениеот Khorne » Пет, 20 Фев 2015, 20:09

Супер си Боре :good: ;)
Аватар
Khorne
Member
Member

Име: Любомир Любенов
Име в играта: Khorne
Guild: DeviLMu

Мнениеот Murcelago » Пон, 23 Фев 2015, 23:03