Историята на RedDown

BG: Лични страници на играчите от DeviL Mu Easy.
EN: Personal pages of players in DeviL Mu Easy.

Историята на RedDown

Мнениеот RedDown » Пон, 5 Юни 2017, 22:11

Здравейте в тази страница ще разберете моята история!

Съдържание :
1. Кой съм аз?
2. Началото.
3. Смяната на сървъра.
4. Финалния сървър!

Кой съм аз?

Здравейте,
Моето име е Велин, студен съм, от гр. Пловдив съм и съм на 20г. Няма да кандидатствам за работа за това не мисля, че е нужна повече информация. :D

1. Началото

Моето начало започна през 2008г. Сървъра беше OptinetMU, версия 97d + 99i 100x Hard. В този сървър започнах като всеки един обикновен играч. Първия ми герой беше BK. Неговото име бе "Ka3aHoBa", знам смешно име, но мен ме кефише, макар и да не знаех значението му. Започнах да го развивам, трудно ми беше, но нямаше кой да ми помогне, нямах познати, нямах човек към, който да се обърна за помощ. След много усилия и труд достигнах желания 400 левел. Тогава видях, че имам нов отключен герой, които беше MG. Хареса ми този герой и реших да си направя. Бях го кръстил "ajrvkQ", това е още по смешно име,, знам, но бях малък и глупав, не знаех как да си кръстя героя и реших просто да натисна с двете си ръце върху клавиатурата и се получи това.С него играх доста, защото ми харесваше. Развих го много, станах доста добър и можех дори да си позволя да помагам на новите играчи, защото знаех какво е да бъдеш сам и колко е трудно. Така успях да зарибя един приятел, които да играе с мен. Започнахме да играем заедно, помагах му, беше много забавно. Всеки един от вас знае, че няма по-хубаво нещо от това да си малък, да си безгрижен, да нямаш отговорности, да знаеш, че цялото време е твое и можеш да си го изкараш на един стол пред компютъра.Вземахме си бележки за училище, за да можем да развиваме нашите герои. Но дойде момента, в който моя приятел се отказа да играе. Тогава и аз спрях да играя, защото ми беше скучно сам и реших да си дам малко почивка.

Смяната на сървъра

Ето, че отново аз реших да започна да играя му, търсих сървър да бъде същата версия като другия, които съм играл. И тогава намерих сървъра "BlackMU". В този сървър започнах да играя като ВК с име "RedDown". Сега ще ви разкажа от къде тръгна всичко това със името "RedDown". Името тръгна от там, че имах един баскетболен екип, на които пишеше "RedDown" и ми беше любим, затова реших така и да си кръстя BK-то, може и да ви звучи смешно, но това е истината. Сървъра ми хареса още в самото начало, защото имаше безплатни кредити, което значи, че не трябва да давам пари за да си купя предмети. За разлика от предния сървър в този ми помогнаха за "най-трудния" първи рес. Не помня човека, които ми помогна, но му благодаря!След това започнах да правя ресове сам. Достигнах макс точките. Започна да ми става все по-интересно. Започнах да играя фън дуели със различни хора от сървъра, но за съжаление почити винаги падах. Тогава реших да разбера поне до някъде как е възможно да побеждавам по често. Започнах да чета в интернет и най-много в испански форуми за тази версия. Понаучих някои неща, започнах да побеждавам по често. Не познавах никой. Но един път се заговорих с едно BK, вследствие разбрах, че той е от същият град, който съм и аз и се оказахме познати, той се пишеше "WeedSmoker". Лека полека започнах да печеля повече фън дуели и реших да направя вип дуел за сет, бях мотивиран за победа и надъхан, но уви, паднах. Това не ме отказа от МУ, защото моя приятел "WeedSmoker" ми даде сет. Започнах да побеждавам по-често на випове, но и разбира се падах. Започнах да се запознавам с нови хора, с които станах добър приятел и ми беше приятно да общувам, а те са: "LaCocaina" "LaFuria" "RedNex" "ma3x" "Dissaster" "sAnG" "TANGO" и още много. Първата гилдия ми беше "TheGodz", много исках да бъда в тази гилдия и с много игра и труд ме забелязаха като играч. Започнах с евънтите, запознах се с доста хора от стафа, дори общувам с още хора от тях.За съжаление идва момента, в които спряха сървъра. Почувствах се зле, защото тъкмо започна да ми става по-интересно, с приятелите и начина на игра. За мой късмет сървъра бе пуснат след около 2 месеца. Един от администраторите ми писа в скайп и ми съобщи, тогава бях радостен много. Започнах отново да играя. Беше забавно, приятно и позитивно играенето. Но дойде момент, в които изцяло спряха сървъра и аз реших да си дам пауза с МУ.

Финалния сървър

След кратката пауза, която си бях дал реших отново да започна да играя MU Online. Поразрових се за подходящи сървъри и видях така наречения "DevilMU". Хареса ми още в началото когато прочетох какви неща съдържа сървъра, за мен беше важно да е фън сървър и да има хора. Направих си регистрация и нетърпеливо влезнах за да направя отново BK на име "RedDown". Започнах отново с ресовете, но тук беше лесно, успях сам да направя първия рес. Така за доста кратък период от време успях да стана макс. Пратих няколко смс-са, защото нямах търпение да започна да играя.Бях надъхан, бях ентусиазиран за вип, но нямах представа, че има разлика между 99b и 97d+99i. Започнах да играя вип сет, но резултата беше потресващ за мен, беше нещо от сорта на 10:2. Загубих. Но не беше проблем, тъй като бях пратих доста смс-си и можех да си позволя още сетове. Тогава помня момента, в които се запознах със играч на име "sirius" станахме големи приятели. Покрай него се запознах със още доста хора. В следствие на моята игра се запознах с още играчи, а техните имена бяха: "HOOLIGANS" "Defeat" "BUMBAM". С тях започнах да си говоря всяка вече почити, започнахме да играем постоянно. Известно време бях в гилда "GoodGame", след което той се разпадна. Започнах да се запознавам с много нови хора, беше наистина изключително приятно да знаеш, че когато влезнеш в сървъра ще има с кой да си приказваш. Ще съкратя малко историята накрая, защото ще трябва още много да пиша, а според мен вече ви е станало скучно затова спирам до тук.

Големи благодарности към

sirius a.k.a Shuttle

Defeat a.k.a Losh

BUMBAM

HOOLIGANS

Nooby

Small

Hill

ViSioN

OTBPAT

Syreith

C7PAX

Intensity

recources

Express

Rival

notabLe

Execute

Sex!

Inferno

Благодарности и към целия екип на DevilMU
Обикновения човек се стреми към одобрение в очите на околните и нарича това победа/
Войнът се стреми към съвършенство в собствените си очи и нарича това смирение
Аватар
RedDown
Member
Member

Име: Велин
Име в играта: RedDown, Exail
Guild: Paranoid, DevilMu
Най-добър приятел в сървъра: Доста са...

Re: Историята на RedDown

Мнениеот 4ay4ay » Вто, 6 Юни 2017, 04:38

Много добра страничка! Поздрави от Execute! :)
4ay4ay
Member
Member

Име: Маги
Име в играта: 4ay4ay
Guild: GoodGame

Мнениеот RedDown » Вто, 6 Юни 2017, 07:15

4ay4ay написа:Много добра страничка! Поздрави от Execute! :)

Благодаря! :)
Обикновения човек се стреми към одобрение в очите на околните и нарича това победа/
Аватар
RedDown
Member
Member

Мнениеот Nooby » Сря, 7 Юни 2017, 17:07

Поздрави от Nooby, много добра страничка, очаквай и моята скоро :p
Nooby
Member
Member

Име: Никол
Име в играта: Nooby
Guild: Violence

Мнениеот RedDown » Сря, 7 Юни 2017, 20:20

Nooby написа:Поздрави от Nooby, много добра страничка, очаквай и моята скоро :p

Благодаря! Чакам с нетърпение! :p
Аватар
RedDown
Member
Member

Мнениеот Fall » Пет, 9 Юни 2017, 12:11

Добра страница RedDown
Изображение
Аватар
Fall
Game Master
Game Master

Име: Благо
Име в играта: Fall
Guild: DevilMu

Мнениеот RedDown » Пет, 9 Юни 2017, 16:25

Fall написа:Добра страница RedDown

Благодаря!
Аватар
RedDown
Member
Member

Мнениеот Rose » Съб, 10 Юни 2017, 11:45

:good: :good: Много добре
Аватар
Rose
Member
Member

Име: Искрен
Име в играта: Rose
Guild: DevilMu
Най-добър приятел в сървъра: , Small , Fall , Hill , Break , Prince , Prophecy

Мнениеот Freak » Съб, 10 Юни 2017, 12:32

Моите аплoдисменти много добре :)
Аватар
Freak
Member
Member

Име: Цветомир
Име в играта: Freak
Guild: DeviLMu

Мнениеот RedDown » Съб, 10 Юни 2017, 14:16

Благодаря ви, Freak и Rose! :)
Аватар
RedDown
Member
Member

Назад към Лични страници / Personal pages