Personal page ; lid0cain3

BG: Лични страници на играчите от DeviL Mu Easy.
EN: Personal pages of players in DeviL Mu Easy.

Personal page ; lid0cain3

Мнениеот Lidocaine » Чет, 8 Юни 2017, 10:58

StarStuck, weLcomE, m1kr0, и още много ник-ове, които не помня - IS BACK !

Първи стъпки в mu online.

Започнах да играя през далечната 2008г. Един приятел ме зариби, тогава той играеше Dangerlink.На мен обаче не ми беше никак интересно и предпочетох да продължа да си играя CS-a хаха. След няколко дни той пак ми предложи, само че сървъра беше друг - Devilmu. Времето когато още Стоян (Ice, Fury)
и Тачо (Sky, Sadface) бяха боговете, ако мога така да ги нарека. Започнах да играя, беше по-лесно от Dangerlink-a но лапешка работа - нямах представа за какво става въпрос. Играх няколко дни и се отказах продължих да си цъкам CS-a. След това друг приятел от моя град ми предложи пак да играем - Black Mu. Там пък всичко беше още по-лесно, но и там ми омръзна за 3 дена хаха. След това бях спрял с игрите, тъй като си бях потрошил компютъра, защото полудях на CS хахах.

МЕСЕЦ ПОЧИВКА.

Нов компютър - нови приключения

След като ми купиха ново pc, казах че повече CS няма да играя, за да не пострада и този компютър. Ами какво да правя тогава? MU ONLINE - Yeah ! DevilMu. Започнах да играя пак, но този път с голям интерес, започна се - край хахаха запален съм. Започнах да рес-кам като луд, станах макс статс, започнах да пращам смс-и за айтъми, естествено се запознавах с много хора, за да ми обясняват какво да правя, намерих много приятели и не приятели хаха. От всички най-точен излезна Персила - BlueFronT, всичко от него научих,
той ми казваше кое, как, защо и тн. Доста играхме заедно и нещата бяха така - двамата срещу всички. Мечтаехме за Hall of Fame, но така и не стигнахме до там. Мина време, доста време ... и един ден както всеки предишен, цъкаме си на ляво - на дясно из Арена, когато се каза, че ще се пуска нов съв сървър - Devilmu Warzone. С Персила сме запалени - давай и там ще ходим. Чакахме с нетърпение да дойде деня на старта, различна версия, различни итеми, няма уебшоп, няма макс статс ... ТАМ СМЕ !

Devilmu WARZONE

Дойде момента - СТАРТ на Warzone. Местим се там, обаче нещата бяха много по-сложни от Easy-то, тук трябваше да мислиш статс, докато стигнеш до правилния, айтъмите не бяха с фул опции, всичко беше по-трудно. Не се задържах дълго време и спрях да играя, намерих си други занимавки. След това пак започнах, пак спрях и така няколко пъти.

Devilmu Molten, MOLTEN X и нови глупости, които не ми бяха интересни. С BlueFronT бяхме загубили всякакви контакти, когато един ден в скайп някъв ми писа, викам си кой пък е тоз,
ааах - Персила. Предложи ми тези новите, но това пък въобще не ми беше интересно, а и имах други игри хахаха.

30.05.2017г. - Домашен арест !

Историята е доста дълга, тъпа и мъчителна ... На 20 години видял квото трябва, разбирам жените и знам кво ги радва хахаха, ама не точно така ... И какво ще правя сега по цял ден в къщи? Първа игра,
втора игра, трета - тцц няма интерес. Влезнах си в скайп-а от времето, в което играех му онлайн, някъв ми беше пратил линк за някакъв сървър на CS - казах си не, не .. сега пари за нов компютър нямам, без това съм на един лаптоп, който от ютюб загрява само .. погледнах още едно съобщение - му онлайн хаха някво измислено с фрий кредити, макс статс - bullshit ... Отворих Opera - devilmu.org - ааахххх онлайн е ... Download веднага, други хора, други администратори, различна игра ... ТУК СЪМ. Регистрирах се, направих си едно BK-lid0cain3 - давай да гърми хахах. Статс-а се запазва, нещата изглеждат по-добре така, не че нещо, ама работата на Volter е много по-добре измислена и се върши от тази на боговете преди години ... Така сега докато пиша тази история съм 16-ти рес, Str ми е макс хаха, довечера вече ще съм макс статс предполагам, само че не ми се пращат смс-и - нямам телефон и без това хахаха, сега трябва да надъхам някой от нашите като слиза до центъра да отиде до Easypay-a да вкара малко парички на Дамян, че да си купя итеми, защото ми е доста интересно .. и мисля да се задържа за сега .......

To continued .......
Lidocaine
Member
Member

Име: Master
Име в играта: lid0cain3
Guild: none
Най-добър приятел в сървъра: Персила - ама го няма сега !

Re: Personal page ; lid0cain3

Мнениеот Rose » Съб, 10 Юни 2017, 11:50

:wave:
Добре е постарал си се
Аватар
Rose
Member
Member

Име: Искрен
Име в играта: Rose
Guild: DevilMu
Най-добър приятел в сървъра: , Small , Fall , Hill , Break , Prince , Prophecy

Мнениеот Freak » Съб, 10 Юни 2017, 12:31

Добра страничка браво :)
Аватар
Freak
Member
Member

Име: Цветомир
Име в играта: Freak
Guild: DeviLMu

Мнениеот Lidocaine » Съб, 10 Юни 2017, 14:59

Thanks - Freak&Rose <3
Lidocaine
Member
Member

Име: Master
Име в играта: lid0cain3
Guild: none
Най-добър приятел в сървъра: Персила - ама го няма сега !

Назад към Лични страници / Personal pages