Problems/Проблеми

BG: Ако имате някакви проблеми свързани с DeviL Mu Easy, тук е мястото да пишете!
EN: If you have any problems related DeviL Mu Easy, here you can write about it.
Post Reply
DeviLMu
Support
Support
Име: DevilMU
Guild: DevilMU Administators

Problems/Проблеми

Post by DeviLMu » 03 Apr 2017, 14:25

DevilMu and Social Networks

Site: "DeviLMu"
Facebook: "DeviLMu"

kristofar1
Member
Member

Re: Problems/Проблеми

Post by kristofar1 » 06 Apr 2021, 07:36

Извинете, имам проблем със пускането на играта. Антивирусната постоянно ми трие някакви неща от играта и тя не иска да тръгне. Със Windows security. Първо ч изключих от всякъде проблема не престана после изключих на цяло пак не става пак не ми пуска играта. Пише Filed downloading.Please set up MU client again. или като пусна Main-а пише че има вирус или софтуер.

Ruth
Game Master
Game Master
Име: Velislav
Discord: Ruth#5376
Име в играта: Ruth

Post by Ruth » 06 Apr 2021, 23:39

kristofar1 wrote:
06 Apr 2021, 07:36
Извинете, имам проблем със пускането на играта. Антивирусната постоянно ми трие някакви неща от играта и тя не иска да тръгне. Със Windows security. Първо ч изключих от всякъде проблема не престана после изключих на цяло пак не става пак не ми пуска играта. Пише Filed downloading.Please set up MU client again. или като пусна Main-а пише че има вирус или софтуер.
Трябва да добавиш лаунчера или папката в Exclusions (Изключения) и би трябвало да се оправи :)

Scofield
Admin
Admin

Post by Scofield » 07 Apr 2021, 10:46

kristofar1 wrote:
06 Apr 2021, 07:36
Здравей, това е начина да оправиш антивирусната.

https://www.youtube.com/watch?v=1r93NtwZt4o

tonyaction
Member
Member

Post by tonyaction » 17 May 2021, 03:50

съжалявам, че се притеснявам. Имам проблем с паролата. има ли някакъв начин да възстановя паролата за игралния си акаунт? Моля, свържете се чрез пощенска кутия maxtan.le@gmail.com

Post Reply